Informujte sa u nás 0905 852 961

0905 852 961

Výmena autoskla

Predaj a montáž autoskiel v meste Levice (predné, bočné a zadné)

Neváhajte a poraďte sa s nami, či už ide o vzniknutú škodu, ktorú si chcete uplatniť v poisťovni, alebo si nové čelné sklo a jeho montáž budete platiť sami, na vlastné náklady.

Navštívte Autosklo 1 v Leviciach, informujte na č. 0905 852 961 .

Čelné sklo ako bezpečnostná súčasť auta

Automobily ponúkajú vodičom pridaný komfort aj prostredníctvom čelného skla. Vybavu predného skla môže tvoriť snímač dažďa a svetla, prípadne displej Head UP. Dokážeme zabezpečiť a vymeniť sklo v požadovanej kvalite a prevedení.

vymena sklo photo dielna auto levice

Ako dlho trvá dodanie a montáž?

Sklá na akýkoľvek automobil dokážeme bežne dodať do 24 až 48 hodín. Najpoužívanejšie typy (Škoda, VW, Citroen, Peugeot, Renault, Kia, Hyundai) držíme na sklade. Výmena čelného alebo zadného skla trvá od dvoch do štyroch hodín od chvíle, kedy začneme pracovať na vozidle.

Náklady na výmenu prasknutého čelného okna

Významnou časťou nákladov na výmenu prasknutého skla za nové sú náklady na materiál. Na jednej strane stojí čelné sklo v závislosti od typu od cca 90, do 500 eur a viac. Na druhej strane je potrebné často meniť aj tesnenie skla a klipy. Nevyhnutné je použitie aktivátora, primeru a špeciálneho lepidla. Spravidla stojí výmena skla (materiál + práca) od 150, do niekoľkých stoviek eur *.

Postup montáže predného skla

Lepidlo medzi čelným sklom a karosériou je oddelené rezacím drôtom. Dosadacie plochy karosérie a nového čelného skla sú vyčistené a odmastnené. Nanášaný je primer, aktivátor a špeciálne lepidlo. Nasleduje odborné osadenie čelného skla, zafixovanie jeho polohy, príp. zapojenie senzorov. Auto je po 2 až 3 hodinách pripravené jazdiť. Samontná montáž skla stojí od 40 do 100Eur * (so zárukou).

O výmene skla sa informujte u nás.

* výhrada práva na individuálnu zmenu cien

Otváracie hodiny

otvaracie hodiny car glass times phone times

Pon - Pia od: 8:00 - 16:30 

Sobota - Nedeľa zatvorené

IČO: 41251849

Číslo ž. reg.: 420-16831

Poisťovne

Poisťovne, keď vznikne škoda.

Kontakt

celne sklo levice mobil kontakt adresa

Autosklo 1

Vojenská ulica 7
Levice
934 01

Slovenská republika

Mobil: 0905 852 961

Email: info@autosklo1.sk

(Región: Levice, Šahy, Želiezovce)

Mapa

Autosklo 1 jedna na mape v meste Levice (Slovensko)Pre zobrazenie kliknite na mapu